• infotradingseminars@gmail.com
  • Zadzwoń: +48 516 428 450


Sygnały OfertaAutomatyczne systemy stworzone przez TRADING SEMINARS.

Program dokonuje zleceń bez udziału inwestora lub przy niewielkim jego wkładzie, (możesz spokojnie zajmować się pracą i ustawić program tak, by albo fizycznie dokonywał transakcji, albo tylko cię informował, o miejscu gdzie tą transakcje by zrobił) co przekłada się na znaczną oszczędność czasu i możliwość nawet całodobowego aktywnego inwestowania. Automatyczne Systemy gromadzą i analizują informacje efektywniej niż ludzie oraz są w stanie przeprowadzać większą liczbę operacji. Pochodną naszych poprawnie skonstruowanych i działających systemów będą otrzymywane zyski. 

Przetestowaliśmy również, na jakim rynku najlepiej sprawdza się konkretny system. Idealny funkcjonowałby tak samo dobrze w różnych warunkach,  (tj. na rynkach z małą i dużą zmiennością) jednak stworzenie takiego algorytmu jest w praktyce nie możliwe. Dlatego każdy nasz system krojony jest na miarę instrumentu na którym został zaprojektowany i do którego jest przeznaczony. 

Cechy te wpływają pozytywnie na realizację wybranego systemu, który, raz ustalony, jest przez komputer bezwzględnie realizowany. Automatyczne ustawianie zleceń zabezpieczających typu stop los przyczynia się do minimalizowania strat i lepszego zarządzania ryzykiem inwestycji. Transakcje przeprowadzane są w najkorzystniejszym momencie, dlatego też zyski inwestora mogą szybko rosnąć.
Prosimy o wyrozumiałość, jednak niestety ze względu na tajemnice handlową TRADING SEMINARS nie może ujawnić do wiadomości publicznej informacji technologicznych, technicznych  oraz konstelacji warunków, jakie muszą zostać spełnione by dany Automatyczny System:

•    Zajmował Pozycje,
•    Zarządzał Pozycją,
•    Zamykał Pozycję.


SYSTEM "Niskie Ryzyko"

opis systemu "niskie ryzyko"