• infotradingseminars@gmail.com
  • Zadzwoń: +48 516 428 450


Zakładanie kontaFormularz rejestracji

Mężczyzna Kobieta
Przeczytałem(am) regulamin i akceptuje warunki serwisu!
  BARDZO WAŻNE - PODAJ PROSZĘ PRAWIDŁOWY ADRES EMAIL I  NR. TELEFONU. pkt. 3.

1.  TRADING SEMINARS – ORGANIZATOR, NIE ZWRACA KWOT WPŁACONYCH ZA SZKOLENIA Z POWODU BRAKU UCZESTNICTWA KURSANTA.

2.  TRADING SEMINARS GWARANTUJE ZWROT 100% WPŁACONEJ KWOTY W RAZIE BRAKU SZKOENIA Z WINNY ORGANIZATORA LUB WYPRZEDANIA DANEGO SZKOLENIA. 
( W ciągu 7 dni roboczych licząc od daty zakończenia opłaconego szkolenia)

3.  W RAZIE ODWOŁANIA DANEGO SZKOLENIA TRADING SEMINARS, ZWRÓCI 100% WPŁACONEJ KWOTY NIEDOSZŁYM UCZESTNIKOM I POINFORMUJE ICH EMAILEM I TELEFONICZNIE O ODWOŁANIU SZKOLENIA NAJPÓŹNIEJ 24H PRZED GODZINĄ ROZPOCZĘCIA OPŁACONEGO SZKOLENIA, DLATEGO BARDZO WAŻNE JEST, ABY PODCZAS REJESTRACJI PODAĆ PRAWIDŁOWY NR. TELEFONU I ADRES EMAILOWY.

4.  TRADING SEMINARS UMOŻLIWIA FORMĘ PRZEDPŁATY ZA DOWOLNE SZKOLENIE STACJONARNE W WYSOKOŚCI 30% WARTOŚCI POZIOMU SZKOLENIA. 
( tj. Poziom 1 = 105zł.  Poziom 2 = 255zł.  Poziom 3 = 375zł.)

5.  PRZEDPŁATE / ZALICZKĘ DOKONUJEMY ZA POMOCĄ PREZELEWU BANKOWEGO NA; Łukasz Falkowski WBK nr. 05 1090 1346 0000 0001 0293 2634 
NIE ZAPOMNIJ PODAĆ W TYTULE PRZELEWU:

1. IMIĘ I NAZWISKO
2. MIEJSCOWOŚĆ SZKOLENIA.
3. POZIOM SZKOLENIA.
4. DATĘ SZKOLENIA.

POZOSTAŁĄ KWOTĘ WARTOŚCI INTERESUJĄCEGO CIĘ SZKOLENIA UREGULUJESZ NA MIEJSCU.

6.  UISZCENIE 100% OPŁATY ZA DANE SZKOLENIE ZAWSZE GWARANTUJE W NIM UDZIAL, UISZCENIE 30% OPŁATY MOŻE NA WYPRZEDANYCH SZKOLENIACH NIE GWARANTOWAĆ UDZIAŁU ZAINTERESOWANEMU.

7.  ZAINTERESOWANY UISZCZAJĄCY 30% PRZEDPŁATY BĘDZIE UPRZYWILEJOWANY W UCZESTNICTWIE W DANYM SZKOLENIU W STOSUNKU DO ZAINTERESOWANYCH W UCZESTNICTWIE I PRZYBYWAJĄCYCH W MIEJSCE WSKAZANE PRZEZ OGRAGNIZATORA NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ BEZ UISZCENIA OPŁATY UCZESTNICTWA (100%) BĄDŹ PRZEDPŁATY (30%).

8.  WSZYSCY UISZCZAJĄCY PRZEDPŁATĘ SĄ ZOBOWIĄZANI DO UZUPEŁNIENIA BRAKUJACEJ KWOTY WARTOŚCI SZKOLENIA PRZED ROZPOCZĘCIEM SZKOLENIA, DLATEGO WIELKI APEL O PRZYBYCIE NAJPÓŹNIEJ 45MIN. PRZED GODZINĄ ROZPOCZĘCIA DANEGO SZKOLENIA.

9.  ZAWSZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU EMAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO I ZGŁOSZENIA ZAINTERESOWANIA W POSZCZEGÓLNYM SZKOLENIU.

10. ZAINTERESOWANI NIE UISZCZAJĄCY OPŁATY UCZESTNICTWA LUB PRZEDŁATY SĄ MILE WIDZIANI, A ORGANIZATOR ZROBI WSZYSTKO CO W JEGO MOCY BY UTOROWAĆ IM DROGĘ W ZDOBYCIU MIEJSCA W ZAJĘCIACH. (W takim przypadku prosimy o przybycie na miejsce 1 godzinę przed rozpoczęciem szkolenia).

11. TRADING SEMINARS APELUJE BY NA DZIEŃ PRZED TERMINEM DOCELOWEGO SZKOLENIA SPRAWDZIĆ W GRAFIKU I NA STRONIE GŁÓWNEJ, CZY NIE ZOSTAŁ ZMIENIONY ADRES BĄDŹ GODZINA INTERESUJĄCEGO CIĘ SZKOLENIA.