• infotradingseminars@gmail.com
  • Zadzwoń: +48 516 428 450


Program partnerskiOPCJE BINARNE - SPRAWDZONE TECHNIKI

Na Opcjach Binarnych zarobić można poprzez przewidywanie, czy cena danego waloru spadnie, czy wzrośnie ( np. cena złota, waluty, akcji itp.) w ustalonym okresie. Inwestycja odbywa się zazwyczaj całkowicie za pośrednictwem internetu poprzez dedykowany serwis internetowy IQ Option. 

Opcje binarne charakteryzują się dużą prostotą konstrukcji. Ich zasada działania polega na wspomnianym przewidywaniu, jak będzie kształtował się w przyszłości kurs danego waloru. Pierwszym krokiem inwestycji jest wybór waloru. Opcje binarne umożliwiają inwestycje w indeksy, pary walutowe czy towary. Następnie należy określić kierunek ruchu ceny. Może to być spadek lub wzrost. Wystarczy przewidzieć sam charakter zmiany. Końcowo decydujemy, jaką kwotę chcemy zainwestować. W praktyce można spotkać dwa rodzaje opcji. Pierwsza z nich to opcje europejskie, w przypadku których liczy się kurs waloru w momencie wygasania opcji. Alternatywą są opcje amerykańskie, w których kurs musi przynajmniej raz przekroczyć ustalony poziom w czasie ich trwania. Wysokość zysku zawsze zależy od stopy zwrotu, którą wyznacza broker. Jest ona ściśle związana z prawdopodobieństwem realizacji danego scenariusza.

 

Bezpieczeństwo inwestycji

 

Opcje binarne są inwestycjami w pełni legalnymi. Ponadto ich prostota działania praktycznie eliminuje wszelkie nieporozumienia związane z ich funkcjonowaniem. Należy jednak pamiętać, iż tak jak inne inwestycje, tak i opcje binarne wiążą się z ryzykiem utraty środków. Z góry jednak znana jest kwota, którą można stracić lub zarobić w ramach przedsięwzięcia. Inwestycji w opcje binarne może spróbować praktycznie każdy. Nie jest konieczne obszerne przygotowanie merytoryczne, jednakże wskazane jest mieć sprawdzony SYSTEM/TECHNIKĘ o które będziemy opierać nasze decyzje, gdyż tylko to w perspektywie czasu gwarantuje nam stabilność w odoniesieniu SUKCESU. Przejdź do zakładki SZKOLENIA aby dowiedzieć się więcej. Opcje Binarne to rodzaj inwestowania który staje się coraz bardziej popularny, dlatego TRADING SEMINARS znalazło SPRAWDZONY System Gwarantujący stabilne Zyski. 

 

Sczegóły


Więcej informacji

    

    

1. Zysk (pay out) aż do 84%,: Na opcjach do 1/5 minut maks. 84%, na opcjach godzinowych maks. 75%
2. Minimalna wartość depozytu:    10 $
3. Minimalna wartość inwestycji:     1 $
4. Język Polski:    Nie
5. Podlega Nadzorowi:  TAK - KNF (Polska Komisja Nadzoru Finansowego) i CySec – Numer licencji 247/14
6. Kwotowania dostarczane przez: Thomson & Reuters: Kwotowania w czasie rzeczywistym dają przejrzystość i pewność, której możesz zaufać i doświadczć w handlu.
7. Natychmiastowa realizacja zlecenia jednym kliknięciem: TAK
8. Szybkie i łatwe wypłaty: Karty kredytowe, przelew bankowy, Skrill (MoneyBookers), eKonto, Neteller, WebMoney.
9. Atrakcyjne bonusy i rabaty: aż 100% do Depozytu, zależnie od kwoty Depozytu.
10.Rodzaje Wakorów: Waluty, akcje, towary, indeksy.
11.Konto demo: TAK/Darmowe i bez jakiegokolwiek wkładu.
12.Wersja mobilna: TAK
13.Wersja na tablety: TAK

Platforma IQ option otrzymała wiele nagród, w tym:

Najbardziej niezawodny Broker Opcji Binarnych 2014
Najbardziej innowacyjny Broker Opcji Binarnych 2013
Najlepszy program partnerski w kategorii Broker Opcji Binarnych
Wiodąca w branży jakość serwisu IQ option została uznana przez profesjonalistów na całym świecie. Nagroda została przyznana za innowacje i podejście do rozwoju usług. Nagroda została otrzymana na konferencji ShowFx World w Moskwie.