• infotradingseminars@gmail.com
  • Zadzwoń: +48 516 428 450


Edukacja

Blok edukacyjny

Jeśli jesteś początkującym ( a dopóki nie masz systemu to jesteś początkujący i się nie oszukuj )  tradingseminars.pl  - EDUKACJA daje ci możliwość i dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych w bezpłatnej części serwisu. Dostęp do płatnej części serwisu będzie możliwy po opłaceniu subskrypcji Planów Transakcyjnych lub wykupieniu TEAM TRADING , zatem można skorzystać z tej usługi od razu.
Każdy początkujący gracz giełdowy powinien rozpocząć od dokładnego przeczytania całego bloku edukacyjnego, zawierającego materiały video i opisy podstawowych zagadnień na temat giełdy forex oraz sekcji na temat naszych Planów Tradingowych, abyś mógł je lepiej zrozumieć.

Jeśli jesteś już Traderem lub próbowałeś nim zostać, to z pewnością w przeszłości używałeś, wskaźników technicznych i może nawet automatycznych systemów transakcyjnych / robotów jednak zauważyłeś, że nie koniecznie są pomocne do zbierania pipsów. Tak się stało dlatego gdyż w gąszczu tego co ma za darmo do zaoferowania Internet ciężko się będzie doszukać pożytecznych narzędzi do zarabiania na giełdzie, lub istnieje też ryzyko, że jesteś za mało doświadczony aby potrafić takie narzędzia dobrze wykorzystać.

TRADING SEMINARS wyposaży Cię w dzienny Plan Transakcyjne ze sprecyzowaną ceną do zajęcia pozycji (alarm) i bardzo prostymi, konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi wskaźnikami wykorzystywanymi w niekonwencjonalny sposób, które znacznie ułatwią Tobie handel.