5- dniowe INDYWIDUALNE online, Poziom 1/2/3.  ZOBACZ TEŻ na http://tradingseminars.pl/szkolenie1  SZKOLENIA - CENNIK.

Nauka od Podstaw poprzez poziom dla Zaawansowanych do tworzenia Indywidualnych Systemów Handlowych działających na wszystkich interwałach czasowych i wszystkich produktach finansowych.

Do szkolenia 5- dniowego otrzymujesz 1 wskaźnik Trading Seminars za darmo do 199zł. lub za dopłatą 99zł. Otrzymasz każdy wskaźnik powyżej kwoty 199zł. Wskaźniki Trading Seminras to:
Trednd Expert 199, MultiStoch 199, MulitFractal 199, MultiParabolic 199, Prognozer 299, TachoMeter 299, MultiMacd 299.

-- Szkolenie 5 - dniowe jest najtańszą ofertą w Polsce i na Świecie prowadzone przez profesjonalistę handlującego dla korporacji i prywatnie.

-- Szkolenie 5- dniowe jest rozbite na 5 sesji, każda trwająca nie mniej niż 2 godziny. Sesje nie muszą być wykorzystane 5 dni z rzędu, umawiamy się za pomocą tel. i sms by dostosować się indywidualnie na każdą sesję.

-- Program szkolenia obejmuję wiedzę dla Początkujących po Zaawansowanych aż do Nauki tworzenia własnych systemów transakcyjnych + wtajemniczę Ciebie w sprawdzone systemy, których sam używam do zarabiania pieniędzy.

-- Nauczę Cię stać się samodzielnym handlowcem i zarabiać pieniądze na każdym rynku finansowym.

-- Gwarantuję zrozumienie materiału, preferuję przekazać wiedzę w klarowny i przejrzysty sposób, tak byś zrozumiał mechanikę rynków, a twoje decyzję były rentowne.

-- Pokażę Tobię najbardziej sprawdzone techniki, oparte o Świece Japońskie, Świece Heiken Ashi, Świece Renko.

-- Nauczysz się Zasad wykorzystania Volumenu tickowego dostaniesz przewagę o której nikt nie wie.

-- Nauczysz się handlu wielointerwałowego i będziesz podejmował decyzję kupna/sprzedaży zgodnie z trendem wyższego stopnia.

-- Udowodnię Ci, że będziesz umiał przewidzieć co stanie się jutro na rynku z 80% skutecznością.

-- Porozumiewamy się za pomocą Skypa, słyszymy się i widzimy ekrany naszych komputerów, zatem ja pokazuje na ekranie Twojego i swojego komputera przykłady zajmowania pozycji, czyli omawiam i wyjaśniam techniki : określenia kierunku transakcji interwały- świece, określenia najkorzystniejszego czasu do wejścia w rynek, miejsce ustawienia stop losa i take profit.

Aby zapisać się na szkolenie 5- dniowe portal tradinseminars.pl  wymaga wprowadzenia daty, jeśli interesuję Cię bezpośredni kontakt z Łukaszem Falkowskim, właścicielem i szkoleniowcem umów się w każdej chwili drogą telefoniczna lub mailową aby ustalić dogodny termin zajęć i omówić szczegóły które Ciebie interesują. ZOBACZ TEŻ na http://tradingseminars.pl/szkolenie1  SZKOLENIA - CENNIK.

Interesuję Cię dodatkowy zarobek, lub rozpoczęcie nowego życia w świecie finansów zadzwoń 516-428-450 lub umów się na skype i tam zostaw swoją wiadomość do mnie, wejdź na skype i wyszukaj użytkownika tradingseminars.pl  Zapraszamy.